Jesienne Biegi Przełajowe - Zbąszyń 2007

kl IV dziewczęta

kl IV chłopcy

kl V dziewczęta

kl. Vchłopcy

kl. VI dziewczęta

kl. VI chłopcy

1.Konieczewk Aneta SP Łomnica

2.Lecińska Marta IV b

3.Śmierzchała Oliwia IV a

4.Pęcherska Patrycja IV a

5.Tratwal Daria SP Łomnica

6.Wojtyniaki Monika IV d

7.Antosz Roksana SP Łomnica

8.Seifert Karolina SP Nądnia

9.Krupa Karolina SP Łomnica

10.Bartczak Roksana IV b

11.Kliemann Katarzyna IV b

12.Mania Marta IV c

13.Dudek Maria IV b

14.Lauba Monika IV a

15.Górna Róża SP Łomnica

1.   Kubaś Bartosz  IVb

2.   Majcherek Dawid IVb

3.    Skałecki Wojciech IVd

4.   Stachecki Tomasz IVc

5.   Piątek Sebastian SP Nądnia

6.   Starszak Sebastian IVc

7.   Czechowski Dominik SP Strzyżewo

8.   Matysiak Błażej IVb

9.   Mańczyński Arkadiusz IV

10.Pioch Robert SP Łomnica

11.Białecki Krystian IVb

12.Kromski Kamil IVd

13.Bartosz Radny SP Łomnica

14.Białecki Mikołaj IV a

15.Czepiżak Adrian SP Łomnica

1.Piskorska Aleksandra V c

2.Kubiak Ewelina V d

3.Młodystach Wiktoria V b

4.Sobczyńska Alicja

5.Królik Patrycja SP Łomnica

6.Gaweł Żaneta Vd

7.Koza Natalia Vd

8.Poniedziałek Kinga SP Łomnica

9.Smerda Natalia V c

10.Kuleczka Weronika Vd

11.Szelzchein Kluadia Vd

12.Kliemann Edyta V c

13.Tomińska Kornalia Vd

14.Feliś Natalia Vd

15.Fedan Justyna Vd

 

 

1.Skrzypek Dominik Va

2.Taberski Mikołaj Va 

3.Połomka Dawid SP Łomnica                             

4.Gajewski Bartosz Va

5.Maciejewski Dawid Vd

6.Kluj Wojciech V b

7.Grudziński Marcin Vd

8.Lejwoda Patryk VIc

9.Jęcz Patryk V a

10.Gołek Jakub Nądnia

11.Kąkolewski Dominik Vd

12.Dobrowlański Łukasz Vb

13.Prządka Tobiasz SP Łomnica

14.Kaczmarek Marek V b

15.Woźny Sebastian Nądnia

 

1.Spychała Weronika VI c

2.Przygodzka Martyna VI c

3.Zawadzińska Barbara SP Łomnica

4.Lejwoda Żaneta VI c

5.Olak Klaudia VI c

6.Mazur Alicja VI d

7.Skotarczyk Klaudia VI c

8.Pijanowska Joanna VI b

9.Sołtysik Dagmara VI c

10.Rożiewicz Mariola Nądnia

11.Klarczyk Klaudia Nądnia

12.Kędzierska Maria Nądnia

13.Gaweł Justyna Nądnia

14.Kuberska Malwina VI d

15.Pioch Jagoda VI a

 

1.Maciejwski Kamil VI d

2.Skrzypcak Marcin VI d

3.Starszak Dominik VI a

4.Helbig Łukasz VI d

5.Samuel Karol VI d

6.Biały Adrian VI d

7.Rybicki Maciej VI a

8.Najbor Adrian VI b

9.Wrębel Jakub VI d

10.Mochort Karol SP Łomnica

11.Poniedziałek Robert SP Łomnica

12.Seifert Jakub VI d

13.Nowak Jakub VI b

14.Fischbach Marcin VI d

15.Merda Bartosz  IV b

 

 

Klasy IV

 

 

b

c

d

Dziewczęta

27

28

4

10

Chłopcy

2

42

22

17

Razem

29

70

26

27

Miejsce

II

I

IV

III

Klasy V

Dziewczęta

-

13

26

48

Chłopcy

48

6

-

25

Razem

48

19

26

73

Miejsce

II

IV

III

I

Klasy VI

Dziewczęta

1

8

8

12

Chłopcy

22

12

68

75

Razem

23

20

76

87

Miejsce

III

IV

II

I

 

 

PUNKTACJA

1 miejsce- 15 pkt

2miejsce- 14 pkt

3 miejsce- 13 pkt

4 miejsce- 12 pkt

5 miejsce- 11 pkt

6 miejsce- 10 pkt

7 miejsce- 9 pkt

8 miejsce- 8 pkt

9 miejsce- 7 pkt

10 miejsce- 6 pkt

11 miejsce- 5 pkt

12 miejsce- 4 pkt

13 miejsce- 3 pkt

14 miejsce- 2 pkt

15 miejsce- 1 pkt